Priekšrocības

Kļūdas, kas pieļautas, veicot logu montāžu, samazina izolācijas slāņa struktūras izturību, kas veicina termisko tiltiņu veidošanos – tās ir vietas, kas veido „ceļu”, pa kuru siltums aizplūst prom no mūsu mājām.

Lai uzskatītu, ka logs ir pareizi uzstādīts, nepietiek ar to vien, ka logus tur svērteņi un līmeņrāži. Vairākslāņu montāža, ko sauc arī par silto montāžu, ir efektīvs veids, kā stingri noblīvēt logus, ievērojot pamatprincipu „blīvāk iekšā nekā ārā”.

Siltā montāža nozīmē arī, ka telpās vairs neveidosies pelējums un sēnīte. Atcerieties, ka mēs paši esam galvenie mitruma ražotāji savās mājās.

No kurienes mājās rodas mitrums? Zemāk esošā informācija attiecas uz ūdens tvaiku veidošanos caurmēra ģimenē:

korzysci1 korzysci2 korzysci3

Mitruma daudzums, ko katru dienu producē mājsaimniecība ar dažādu ģimenes locekļu skaitu:
2 cilvēki 3 cilvēki 4 cilvēki
8 litri dienā 12 litru dienā 14 litru dienā

Siltās montāžas tehnoloģijas izmantošana paaugstinās komforta līmeni Jūsu mājā:


korzysci4

  • tīras un drošas ailsānes – bez pelējuma un sēnītes
  • sauss putu slānis – enerģijas zuduma ierobežošana
  • mazāki apkures izdevumi
sws_mod1

Logu Siltās montāžas sistēma Soudal Window Systems ir logu uzstādīšanas un hermetizācijas sistēma, kas sastāv no poliuretāna putām, tvaika izolācijas lentēm, pašizplešanās lentēm un hermētiķiem.


lasīt tālāk

Celtnieku kļūdas, kas tiek pieļautas, uzstādot logus, ir iemesls tam, ka logu rāmji neatgriezeniski zaudē savu funkcionālo uzdevumu. Izmantojot siltās montāžas sistēmu, kļūdas tiek novērstas, un rezultāts ir šāds:

  • Palielinās siltuma komforts
  • Samazinās siltuma zudumi
  • Lieli ietaupījumi Jūsu mājai
  • Stingra un efektīva hermetizācija
lasīt tālāk
sws_mod3

Saskaņā ar mūsdienu zinātnes (būvju fizikas) un celtniecības prakses atziņām, loga spraugas hermetizācija ir veicama pēc principa „blīvāk iekšā nekā ārā”.

lasīt tālāk